Moje obhliadky (0)

Na prenájom čiastočne zariadený 3-izbový byt s balkónom v Poprade

ID ponuky: 818

Poprad, Ludvíka Svobodu450.00 €/mesiac

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

Ponúkame Vám na prenájom čiastočne zariadený 3-izbový byt s balkónom na ulici Ludvíka Svobodu. Celková podlahová plocha bytu je 68 m2 + balkón. Byt pozostáva z chodby, dennej izby čiastočne prepojenej s kuchyňou, spálne, detskej izby, kúpeľne s vaňou, oddeleného WC a balkóna. Balkón ponúka dokonalé miesto na vychutnanie si rannej kávy či pohára vína. V byte sa nachádza kuchynský stôl, 2 kuchynské stoličky, konferenčný stolík a gauč. Ostatné zariadenie je potrebné si priniesť. K bytu prislúcha aj pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu, ktorá môže slúžiť na úschovu kočíka, bicykla, kolobežky či rôzneho náradia. Byt sa nachádza na 2. poschodí. K dispozícii je tiež výťah. Byt je čerstvo vymaľovaný a pred mesiacom bola kompletne vymenená podlaha. Byt je napojený na všetky inžinierske siete (plyn, voda, kanalizácia a elektrina). Parkovanie je zabezpečené priamo pred bytovým domom. Minimálna doba prenájmu je 1 rok. Cena: 450,- eur + energie. Depozit je vo výške 1000,- eur. 

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú potraviny, Základná škola s materskou školou, práčovňa, detské ihrisko, banka či nemocnica. Susedia sú veľmi milí a ochotní Vám s čímkoľvek pomôcť.

Ak máte záujem o obhliadku či bližšie informácie, kontaktujte ma: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Ludvíka Svobodu

Stav čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Celková podlahová plocha (m2) 68

Balkón / loogia áno

Pivnica áno

Poschodie 2.

Výťah áno

Zateplenie budovy áno

Internet áno

Počet izieb 3

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno

Počet spálni 2


Otázka na makléra

Mgr. Jana Mišurdová

Mgr. Jana Mišurdová

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM