Moje obhliadky (0)

Na predaj rodinný dom s ubytovaním v súkromí v obci Vrbov

ID ponuky: 779

Kežmarok, Vrbov94 999.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom so samostatným ubytovaním v súkromí neďaleko Thermal park Vrbov. Obec Vrbov je vzdialená iba 7 minút cesty autom od okresného mesta Kežmarok. Rodinný dom prešiel častočnou rekonštrukciou a je napojený na inžinierske siete, ktorými sú kanalizácia, elektrina, vodovod a plynovod. Možnosť vytvorenia aspoň 3 samostatných apartmánov na prenajímanie/ubytovanie. Možnosť rozšírenia kapacity nadstavbou. Dom pozostáva z kuchyne, kúpeľne, jedálne a troch izieb. Samostatná budova ubytovania v súkromí pozostáva z priestrannej izby, kuchyne a kúpeľne + dielne so samostatným vchodom a pôjdu. Cena: dohodou. Viac info a obhliadky: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

 

Obec kežmarského okresu je domovom populárneho kúpaliska Thermal park Vrbov s liečivou minerálnou vodou. Nájdete v nej tiež malebný kostolík z 13. storočia a nablízku si môžete zahrať golf v rezorte Black Stork, uvidieť exotické živočíchy vo Wild Park Resorte alebo navštíviť historický Kežmarok. Okolie Vrbova ponúka v neposlednom rade pestré turistické možnosti v podobe Vysokých Tatier a Slovenského raja.

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

 

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

 

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Celková podlahová plocha (m2) 150

Výmera pozemku celkom (m2) 198

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM