Moje obhliadky (0)

Na predaj rekreačná chata v obci Vyšné Ružbachy

ID ponuky: 773

Stará Ľubovňa, Vyšné Ružbachy160 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj krásnu rekreačnú chatu s celoročnou prevádzkou v pokojnej obci Vyšné Ružbachy. Obec Vyšné Ružbachy je vzdialená len 15 minút cesty autom od okresného mesta Stará Ľubovňa. Chata je 2-poschodová, pričom prvé poschodie pozostáva zo vstupnej chodby, spoločenskej haly, ktorá ponúka príjemne strávený čas hraním spoločenských hier, biliardu alebo elektronických šípiek, kuchyne spojenej s obývacou izbou, toalety, kúpeľne a sauny. Na druhom poschodí sa nachádza toaleta a štyri spálne (dve 4-lôžkové a dve 5-lôžkové s balkónom). Celková podlahová plocha chaty je cca 200 m2. Celková výmera pozemku je 561 m2. Chata je čiastočne podpivničená. K dispozícii sú inžinierske siete, ktorými sú elektrina, kanalizácia a vodovod. Plynovod sa nachádza na hranici pozemku, takže je možnosť jeho zavedenia (už je aj vypracovaný projekt napojenia). Na pozemku sa nachádza tiež studňa. Chata sa predáva v takom stave, ako ju vidíte na fotografiách. Veľkou výhodou chaty je sauna na prízemí, v ktorej sa viete zohriať počas studených zimných večerov. Ďalšou výhodou chaty je krb, pred ktorým sa viete zohriať vo dvojici pri šálke horúcej čokolády. Počas letných horúcich dní sa zase viete osviežiť v bazéne nachádzajúcom sa na záhrade pred chatou. Záhrada pred chatou ponúka dokonalé miesto nielen na výbeh Vašich domácich miláčikov, ale ponúka aj množstvo aktivít, pri ktorých sa zabavia aj tie najmenšie deti, ako sú napríklad trampolína alebo hojdačka. 

 

Okolie ponúka mnohé možnosti trávenia voľného času. Odporúčame Vám vydať sa na cyklotúru - bicykle alebo cyklovozík (pre deti). Samozrejmosťou je turistika a prechádzky po okolitej prírode Spišskej Magury. V lete oceníte blízkosť Termálneho kúpaliska Izabela. V zime si zalyžujete na svahoch lyžiarskeho strediska Ski Park Vyšné Ružbachy, do ktorého sa z chaty dostanete priamo na lyžiach. Cena: 160000,-eur. 

 

3D obhliadku si môžete pozrieť tu: https://livetour.istaging.com/a1298cb3-9e77-4546-92f6-230c373e19d4

 

Ak Vás moja ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať pre viac informácií: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

 

Stav čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Výmera pozemku celkom (m2) 561

Zastavaná plocha 99,30

Balkón / loogia áno

Pivnica áno

Počet poschodí 2

Spôsob vykurovania kachľová pec-tuhé palivo

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Vodovodná prípojka áno

Počet spálni 4

Krb áno

Bazén áno

Sauna áno

Záhradný domček áno


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM