Moje obhliadky (0)

Na predaj nové rodinné drevodomy v krásnej obci Nová Lesná

ID ponuky: 819

Poprad, Nová Lesná200 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj krásne rodinné drevodomy v pokojnej obci Nová Lesná. Obec Nová Lesná je čoraz viac vyhľadávanou lokalitou pre rodiny s deťmi. Obec Nová Lesná ponúka pokojné a zdravé bývanie pod záštitou Vysokých Tatier. Obec sa nachádza len 7 minút cesty autom od okresného mesta Poprad, takže všetko budete mať takpovediac na dosah. Rodinné domy sa ponúkajú vo variante holodom. Užitková plocha domu je 125 m2. Plocha pozemku o výmere 343 m2 ponúka miesto na výbeh pre Vašich domácich miláčikov. Výhodou je okrem záhrady aj terasa, na ktorú sa dostanete priamo z obývacej izby. Na terase si môžete vychutnať západ slnka pri pohári vína či rannú kávu. Rodinné domy sú dvojpodlažné, pričom sú dokonale rozdelené na dennú a nočnú časť. Prízemie pozostáva z predsiene, veľkej obývacej izby spojenej s kuchyňou, chodby a toalety. Na poschodí sa nachádza kúpeľňa, oddelená toaleta a tri spálne. Rodinné domy disponujú okrem hlavného vchodu aj bočným (vedľajším) vchodom. Rodinné domy sú napojené na všetky inžinierske siete. Kúrenie je zabezpečené cez plynový kotol. Každý rodinný dom disponuje dvomi parkovacími miestami priamo pred domom. Rodinné domy majú energetický certifikát typu A. Nepremeškajte túto jedinečnú ponuku. Cena za rodinný dom vo variante holodom je 200.000,-eur. Možnosť kúpy rodinného domu aj vo variante štandard za 245.000,-eur.

3D obhliadku si môžete pozrieť tu: https://livetour.istaging.com/11f622f1-a582-4b42-be70-1768ee0446bd

Ak Vás moja ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať pre viac informácií: Pavol Babiak, RSc., 0905 924 303, pavolbabiak@gmail.com

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Nová Lesná

Stav novostavba

Forma vlastníctva firemné

Úžitková plocha 125

Výmera pozemku celkom (m2) 343

Zastavaná plocha 67

Počet poschodí 2

Spôsob vykurovania plynový kotol

Počet izieb 4

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno

Samostatný prístup áno

Počet spálni 3

Počet parkovacích miest 2


Otázka na makléra

Pavol Babiak, RSc.

Pavol Babiak, RSc.

0905924303

pavolbabiak@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM