Moje obhliadky (0)

Na predaj luxusný 2-izbový apartmánový byt vo Veľkom Slavkove

ID ponuky: 805

Poprad, Veľký Slavkov, Veľký Slavkov119 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj luxusný 2-izbový byt v obci Veľký Slavkov, ktorý je vzdialený len 5 minút cesty autom od okresného mesta Poprad a 8 minút cesty autom od mesta Vysoké Tatry. Byt, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2019 sa nachádza na prízemí bytového komplexu, čím je zabezpečený bezbariérový prístup. Celková podlahová plocha bytu je 43 m2. V byte sa nachádza vstupná chodba, spálňa, kuchyňa spojená s obývačkou a kúpeľňa. Byt sa predáva kompletne zariadený, takže ušetríte množstvo času so zdĺhavým sťahovaním. Byt je možné využívať na celoročné bývanie, prípadne rekreačne. K bytu prislúcha pivnica o celkovej výmere 4 m2, spoločná záhrada pre všetky byty nachádzajúce sa v bytovom komplexe a klenbová stavba o celkovej výmere 21 m2, z ktorej sa pohodlne dostanete priamo na záhradu. Klenbová stavba sa nachádza priamo pod bytom a je možné ju využiť ako skladový priestor pre bicykle, korčule, náradie prípadne kočík. V budúcnosti je možné v klenbovej stavbe vybudovať saunu, vírivku, privátne wellness, fitness alebo z nej spraviť  schody priamo do bytu, čím získate ešte väčší byt so schodiskom. Parkovanie je zabezpečené priamo vo dvore. Pozemok je oplotený a vybavený modernou posuvnou bránou ovládanou diaľkovým ovládačom. Možnosť stať sa správcom bytového domu. Byt je k dispozícii ihneď. V byte je možné nahlásiť trvalý pobyt a tiež sa dá financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru. Možná dohoda na cene!

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na tel. čísle 0907 862 139 alebo e-mailom recomp.poprad@gmail.com

Ulica Veľký Slavkov

Stav kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Celková podlahová plocha (m2) 43

Poschodie prízemie

Rok poslednej rekonštrukcie 2019

Zateplenie budovy áno

Internet áno

Káblová televízia áno

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno

Hlavná cesta áno

Počet spálni 1

Počet parkovacích miest 2


Otázka na makléra

Mgr. Jana Mišurdová

Mgr. Jana Mišurdová

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM