Moje obhliadky (0)

Na predaj luxusný 2-izbový apartmánový byt vo Veľkom Slavkove

ID ponuky: 805

Poprad, Veľký Slavkov, Veľký Slavkov120 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj luxusný 2-izbový apartmánový byt v obci Veľký Slavkov, ktorý je vzdialený len 5 minút cesty autom od okresného mesta Poprad a 8 minút cesty autom od mesta Vysoké Tatry. Apartmán, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2019 sa nachádza na prízemí apartmánového komplexu, čím je zabezpečený bezbariérový prístup. Celková podlahová plocha apartmánu je 43 m2. V apartmáne sa nachádza vstupná chodba, spálňa, kuchyňa spojená s obývačkou a kúpeľňa. Apartmán sa predáva kompletne zariadený, takže ušetríte množstvo času so zdĺhavým sťahovaním. Apartmán je možné využívať na celoročné bývanie, prípadne rekreačne. K apartmánu prislúcha pivnica o celkovej výmere 4 m2, spoločná záhrada pre všetky apartmány nachádzajúce sa v apartmánovom komplexe a klenbová stavba o celkovej výmere 21 m2, z ktorej sa pohodlne dostanete priamo na záhradu. Klenbová stavba sa nachádza priamo pod apartmánom a je možné ju využiť ako skladový priestor pre bicykle, korčule, náradie prípadne kočík. V budúcnosti je možné v klenbovej stavbe vybudovať saunu, vírivku, privátne wellness, fitness alebo z nej spraviť  schody priamo do apartmánu, čím získate ešte väčší apartmán so schodiskom. Parkovanie je zabezpečené priamo vo dvore. Pozemok je oplotený a vybavený modernou posuvnou bránou ovládanou diaľkovým ovládačom. Apartmán je k dispozícii ihneď. V apartmáne je možné nahlásiť trvalý pobyt a tiež sa dá financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru. Možná dohoda na cene!

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na tel. čísle 0907 862 139 alebo e-mailom recomp.poprad@gmail.com

Ulica Veľký Slavkov

Stav kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Celková podlahová plocha (m2) 43

Poschodie prízemie

Rok poslednej rekonštrukcie 2019

Zateplenie budovy áno

Internet áno

Káblová televízia áno

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno

Počet parkovacích miest 2


Otázka na makléra

Mgr. Jana Mišurdová

Mgr. Jana Mišurdová

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM