Moje obhliadky (0)

Na predaj byty v obci Mlynčeky

ID ponuky: 760

Kežmarok, Mlynčeky, Mlynčekycena dohodou

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj byty v pokojnej obci Mlynčeky vzdialenej len 6 km od mesta Kežmarok. Byty sa budú nachádzať v novo zrekonštruovanej trojpodlažnej budove s výťahom. V bytovom dome sú plánované obchodné priestory, byty a apartmány. Byty sú riešené ako 1 až 4 izbové jednotky, plus jedna garsónka. Ku každej bytovej jednotke sú plánované terasy od 13 do 128 m2, na prízemí sa jedná o predzáhradky s rozlohou od 29 do 345 m2. Ku každému bytu patrí aj pivnica, ktorá je umiestnená na prízemí bytového domu. Pred bytovým domom je plánovaná aj výstavba parkoviska pre majiteľov bytov.

 

V bytovom domu je plánovaných šesť 1+KK bytových jednotiek, 3 na prízemí a 3 na prvom poschodí. Na prízemí sa nachádza aj jedna garsónka o rozlohe 46 m2 plus terasa. Rozloha bytov je od 50 m2 do 65 m2 plus terasa. Dispozične sú tieto byty riešené spojenou kuchyňou s obývačkou, samostatnou izbou, sociálnym zariadením a vstupnou chodbou.

 

V bytovom dome je ďalej plánovaných osem 2+KK bytových jednotiek, 2 sú na prízemí, 4 na prvom a 2 na druhom poschodí. Rozloha týchto bytov je od 58m2 do 89m2 plus terasa. Dispozične sú tieto byty riešené spojenou kuchyňou s obývačkou, dvoma samostatnými izbami, sociálnym zariadením, vstupnou chodbou a technickou miestnosťou.

 

Tiež je plánovaná jedna 3+KK bytová jednotka nachádzajúca sa na druhom poschodí o rozlohe 108,6 m2 plus terasa o rozlohe 26 m2. Dispozične je riešená troma samostatnými izbami, spojenou kuchyňou s obývačkou, technickou miestnosťou, kúpeľňou a šatníkom.

 

Spôsob kúrenia: samostatné elektrické.

Byty sa predávajú v stave holobytu - v cene sú vchodové dvere a okná, elektroinštalácia - elektrorozvádzač so zapojenými ističmi a rozvodmi káblov do krabičiek (vrátane vypínačov a zásuviek), prívody teplej + studenej vody a kanalizácie do kuchyne a kúpeľne ukončené zátkami. Všetky aktuálne voľné bytové jednotky vrátane rozlohy a ceny nájdete vo fotografiách.

 

Cena dohodou.

 

Obec Mlynčeky ponúka základnú občiansku vybavenosť: základnú a materskú školu, dve predajne potravín, poštu, pohostinstvo a bistro s poskytovaním stravovania. V obci je možné aj športové vyžitie: lyžiarsky vlek, tri futbalové družstvá, dobrovoľný hasičský zbor a posilňovňa.

 

Pre viac informácií kontaktujte Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Mlynčeky

Stav novostavba

Forma vlastníctva osobné

Úžitková plocha 50-108

Balkón / loogia áno

Pivnica áno

Počet poschodí 2.

Výťah áno

Spôsob vykurovania samostatné elektrické


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM