Moje obhliadky (0)

Na predaj 3+KK byty v obci Mlynčeky

ID ponuky: 7603

Kežmarok, Mlynčeky, Mlynčekycena dohodou

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj byty v pokojnej obci Mlynčeky vzdialenej len 6 km od mesta Kežmarok. Byty sa budú nachádzať v novo zrekonštruovanej trojpodlažnej budove s výťahom. V bytovom dome sú plánované obchodné priestory, byty a apartmány. Byty sú riešené ako 1 až 4 izbové jednotky, plus jedna garsónka. Ku každej bytovej jednotke sú plánované terasy od 13 do 128 m2, na prízemí sa jedná o predzáhradky s rozlohou od 29 do 345 m2. Ku každému bytu patrí aj pivnica, ktorá je umiestnená na prízemí bytového domu. Pred bytovým domom je plánovaná aj výstavba parkoviska pre majiteľov bytov.  

V bytovom dome je plánovaná jedna 3+KK bytová jednotka nachádzajúca sa na druhom poschodí o rozlohe 108,6 m2 plus terasa o rozlohe 26 m2. Dispozične je riešená troma samostatnými izbami, spojenou kuchyňou s obývačkou, technickej miestnosti, kúpeľne a šatníka.

 

Spôsob kúrenia: samostatné elektrické.

Byty sa predávajú v stave holobytu - v cene sú vchodové dvere a okná, elektroinštalácia - elektrorozvádzač so zapojenými ističmi a rozvodmi káblov do krabičiek (vrátane vypínačov a zásuviek), prívody teplej + studenej vody a kanalizácie do kuchyne a kúpeľne ukončené zátkami. Všetky aktuálne voľné bytové jednotky vrátane rozlohy a ceny nájdete vo fotografiách.

 

Cena dohodou.

Obec Mlynčeky ponúka základnú občiansku vybavenosť: základnú a materskú školu, dve predajne potravín, poštu, pohostinstvo a bistro s poskytovaním stravovania. V obci je možné aj športové vyžitie: lyžiarsky vlek, tri futbalové družstvá, dobrovoľný hasičský zbor a posilňovňa.

 

Pre viac informácií kontaktujte Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Mlynčeky

Stav novostavba

Forma vlastníctva osobné

Úžitková plocha 108,6

Celková podlahová plocha (m2) 134,6

Pivnica áno

Poschodie 2.

Počet poschodí 2.

Výťah áno

Spôsob vykurovania samostatné elektrické

Počet parkovacích miest 40


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM