Moje obhliadky (0)

Na predaj 3 izbový byt s balkónom a záhradou v Spišskej Sobote

ID ponuky: 770

Poprad, Poprad, Spišská Sobota149 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj štyri 3-izbové byty v rozostavanom dvojdome v mestskej časti Popradu - Spišská Sobota. Dve bytové jednotky sa nachádzajú na prízemí budovy a dve bytové jednotky sa nachádzajú na prvom poschodí budovy. Každý byt má k dispozícii balkón, na ktorom si môžete vychutnať rannú kávu, prípadne pozorovať západ slnka vo dvojici. Celková podlahová plocha bytu je cca 67 m2 + balkón + cca 40 m2 vlastná záhradka. Záhrada je dokonalým miestom, na ktorom sa Vaše deti do sýtosti vyhrajú. Ponúka priestor pre pieskovisko, preliezky, šmýkačku či detský bazénik. Byty sa predávajú v stave holobyt, avšak je možnosť ich dokončenia v stave štandard. V cene sú zahrnuté rozvody vody, rozvody elektriny, podlahové kúrenie, vlastný plynový kondenzačný kotol v každom byte, okná, vchodové dvere, omietky a potery. Parkovanie pre majiteľov bytov bude zabezpečené priamo pred bytovým domom. K dispozícii sú všetky inžinierske siete, ktorými sú voda, elektrina, plyn a kanalizácia.

Každý byt bude pozostávať z jednej spálne, jednej detskej izby, obývačky spojenej s kuchyňou, chodby, kúpeľne a oddelenej toalety. Táto lokalita ponúka dokonalé miesto pre tých, ktorí vyhľadávajú tichú a ničím nerušenú lokalitu. Byty sú vhodné pre začínajúce páry a rovnako aj mladé rodiny s deťmi. 

Spišská Sobota je veľmi vyhľadávanou lokalitou či už mladými alebo staršími ľuďmi, ktorí vyhľadávajú pokojné prostredie pre svoje bývanie s prvkami mestského bývania. Spišská Sobota je vzdialená len 5 minút cesty autom od centra mesta Poprad. Bytový dom sa nachádza neďaleko Sobotského námestia, kde nájdete reštauráciu, kaviareň, knižnicu, salón krásy a pod.

Cena: spodná bytová jednotka: 159.000,-eur, vrchná bytová jednotka: 149.000,-eur.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať: Mgr. Pavol Lojek, tel. číslo 0918 606 438, e-mail: recomp@recomp.sk

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

 

Ulica Spišská Sobota

Stav novostavba

Celková podlahová plocha (m2) 67

Balkón / loogia áno

Spôsob vykurovania plynový kotol

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno

Počet spálni 2


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM