Moje obhliadky (0)

Na predaj 3 izbový byt s balkónom a záhradou v Spišskej Sobote

ID ponuky: 770

Poprad, Poprad, Spišská Sobota149 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj štyri 3-izbové byty v rozostavanom dvojdome v mestskej časti Popradu - Spišská Sobota. Dve bytové jednotky sa nachádzajú na prízemí budovy a dve bytové jednotky sa nachádzajú na prvom poschodí budovy. Každý byt má k dispozícii balkón, na ktorom si môžete vychutnať rannú kávu, prípadne pozorovať západ slnka vo dvojici. Celková podlahová plocha bytu je cca 67 m2 + balkón + cca 40 m2 vlastná záhradka. Záhrada je dokonalým miestom, na ktorom sa Vaše deti do sýtosti vyhrajú. Ponúka priestor pre pieskovisko, preliezky, šmýkačku či detský bazénik. Byty sa predávajú v stave holobyt, avšak je možnosť ich dokončenia v stave štandard. V cene sú zahrnuté rozvody vody, rozvody elektriny, podlahové kúrenie, vlastný plynový kondenzačný kotol v každom byte, okná, vchodové dvere, omietky a potery. Parkovanie pre majiteľov bytov bude zabezpečené priamo pred bytovým domom. K dispozícii sú všetky inžinierske siete, ktorými sú voda, elektrina, plyn a kanalizácia. 

Každý byt bude pozostávať z jednej spálne, jednej detskej izby, obývačky spojenej s kuchyňou, chodby, kúpeľne a oddelenej toalety. Táto lokalita ponúka dokonalé miesto pre tých, ktorí vyhľadávajú tichú a ničím nerušenú lokalitu. Byty sú vhodné pre začínajúce páry a rovnako aj mladé rodiny s deťmi. Byty sú už zvnútra dokončené, avšak zvonku ešte prebiehajú terénne úpravy. Na poslednej fotografii môžete vidieť byty pred ich dokončením.

Spišská Sobota je veľmi vyhľadávanou lokalitou či už mladými alebo staršími ľuďmi, ktorí vyhľadávajú pokojné prostredie pre svoje bývanie s prvkami mestského bývania. Spišská Sobota je vzdialená len 5 minút cesty autom od centra mesta Poprad. Bytový dom sa nachádza neďaleko Sobotského námestia, kde nájdete reštauráciu, kaviareň, knižnicu, salón krásy a pod.

Cena: spodná bytová jednotka: 159.000,-eur, vrchná bytová jednotka: 149.000,-eur.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať: Mgr. Pavol Lojek, tel. číslo 0918 606 438, e-mail: recomp@recomp.sk

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

 

Ulica Spišská Sobota

Stav novostavba

Celková podlahová plocha (m2) 67

Balkón / loogia áno

Spôsob vykurovania plynový kotol

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno

Počet spálni 2


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM