Moje obhliadky (0)

Na predaj 2-poschodový rodinný dom v obci Vlachovo

ID ponuky: 804

Roľňava, Vlachovo, Vlachovo72 500.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci čiastočne prerobený rodinný dom v obci Vlachovo, ktorý je vzdialený len 15 minút cesty autom od okresného mesta Rožňava. Jedná sa o 2-poschodový dom s dvoma balkónmi, ktorého podlahová plocha je až 160 m2. Celková výmera pozemku je 1661 m2. Celý dom je podpivničený. V prípade záujmu je možnosť dorobiť si podkrovie na bývanie. V dome sa nachádza elektrina 230V/400V a vodomer. Kúrenie je možné prostredníctvom tuhého paliva, prípadne plynovým kotlom, ktorý je však nutné dokúpiť. Na pozemku sa nachádza žumpa. Rodinný dom sa predáva čiastočne zariadený, pričom sa v dome nachádza kuchynský stôl so stoličkami, gauč, sporák, chladnička, kuchynská linka, vaňa, posteľ a obývacia stena. V dome boli menené okná. K domu vedie príjazdová asfaltová cesta. Mesačné náklady sa pohybujú okolo 120 €. Na rozľahlom pozemku sa nachádza altánok, ktorý dokáže Váš automobil ochrániť pred nepriazňou počasia. Fotografie na vyžiadanie. Fotografia domu je len ILUSTRAČNÁ!

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

V prípade záujmu o fotografie alebo obhliadku kontaktujte: Mgr. Jana Mišurdová, tel. číslo 0907 862 139, e-mail recomp.poprad@gmail.com

 

Ulica Vlachovo

Stav čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Celková podlahová plocha (m2) 160

Výmera pozemku celkom (m2) 1661

Zastavaná plocha 100

Balkón / loogia áno

Pivnica áno

Počet poschodí 2

Rok kolaudácie 1987

Príjazd áno

Elektrická prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno

Záhradný domček áno


Otázka na makléra

Mgr. Jana Mišurdová

Mgr. Jana Mišurdová

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM