Moje obhliadky (0)

Na predaj 2-izbový byt s možnosťou nadstavby v okrese Kežmarok

ID ponuky: 779-ii

Kežmarok, Vrbov55 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s možnosťou nadstavby neďaleko Thermal park Vrbov. Obec Vrbov je vzdialená iba 7 minút cesty autom od okresného mesta Kežmarok. 2-izbový byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a je napojený na inžinierske siete, ktorými sú kanalizácia, elektrina, vodovod a plynovod. Zastavaná plocha je 61 m2. Tento 2-izbový byt má spoločnú záhradu o výmere 58 m2 s vedľajším 3-izbovým bytom. V prípade záujmu je možné kúpiť aj vedľajší 3-izbový byt (cena spolu za oba byty 94.999,- eur). Cena samostatného 2-izbového bytu: 55.000,- eur. Viac info a obhliadky: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk.

 

Obec Kežmarského okresu je domovom populárneho kúpaliska Thermal park Vrbov s liečivou minerálnou vodou. Nájdete v nej tiež malebný kostolík z 13. storočia a nablízku si môžete zahrať golf v rezorte Black Stork, uvidieť exotické živočíchy vo Wild Park Resorte alebo navštíviť historický Kežmarok. Okolie Vrbova ponúka v neposlednom rade pestré turistické možnosti v podobe Vysokých Tatier a Slovenského raja.

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

 

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

 

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Výmera pozemku celkom (m2) 58

Zastavaná plocha 61

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM