Moje obhliadky (0)

Na predaj 2-izbové byty s terasou a parkovacím miestom v obci Mlynčeky

ID ponuky: 7601

Kežmarok, Mlynčeky, Mlynčekycena dohodou

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj 2-izbové byty v pokojnej obci Mlynčeky vzdialenej len 6 km od mesta Kežmarok. Byty sa budú nachádzať v novo zrekonštruovanej trojpodlažnej budove s výťahom. Byty sú riešené ako 2-izbové jednotky. Súčasťou všetkých bytov sú terasy o rozlohe 14 m2, 24 m2, 27 m2 alebo 42 m2. Ku každému bytu patrí aj pivnica, ktorá je umiestnená na prízemí bytového domu. Pred bytovým domom je plánovaná aj výstavba parkoviska pre majiteľov bytov. V cene každého bytu je 1 parkovacie miesto na tomto parkovisku.

V bytovom dome je momentálne voľných osem 2-izbových bytov, pričom šesť sa ich nachádza na prvom poschodí a dva sa nachádzajú na druhom poschodí. Rozloha bytov je od 51 m2 do 75 m2 plus terasa. Dispozične sú tieto byty riešené spojenou kuchyňou s obývačkou, samostatnou izbou, sociálnym zariadením a vstupnou chodbou.

Spôsob kúrenia: samostatné elektrické.

Byty sa predávajú v stave holobytu - v cene sú potery, omietky so základným bielym náterom, bez omietky v kúpeľniach, okná, elektroinštalácia - elektrorozvádzač so zapojenými ističmi a rozvodmi káblov do krabičiek (vrátane vypínačov a zásuviek), prívody teplej + studenej vody a kanalizácie do kuchyne a kúpeľne ukončené zátkami. Všetky aktuálne voľné bytové jednotky vrátane rozlohy a ceny nájdete vo fotografiách.

Cena dohodou. POZOR! IBA TENTO MESIAC ZĽAVA 10% Z CENY BYTU!

Obec Mlynčeky ponúka základnú občiansku vybavenosť: základnú a materskú školu, dve predajne potravín, poštu, pohostinstvo a bistro s poskytovaním stravovania. V obci je možné aj športové vyžitie: lyžiarsky vlek, tri futbalové družstvá, dobrovoľný hasičský zbor a posilňovňa.

Pre viac informácií kontaktujte Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Mlynčeky

Stav novostavba

Forma vlastníctva osobné

Úžitková plocha 51-75

Balkón / loogia áno

Pivnica áno

Poschodie prvé, druhé

Výťah áno

Spôsob vykurovania samostatné elektrické

Počet parkovacích miest 1


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM