Moje obhliadky (0)

ZĽAVA 25% - 2-izbové byty s terasou a parkovacím miestom v obci Mlynčeky

ID ponuky: 7601

Kežmarok, Mlynčeky, Mlynčekycena dohodou

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj byty v pokojnej obci Mlynčeky vzdialenej len 6 km od mesta Kežmarok. Byty sa budú nachádzať v novo zrekonštruovanej trojpodlažnej budove s výťahom. Byty sú riešené ako 2-izbové jednotky, prípadne 3-izbové jednotky. Ku každej bytovej jednotke sú plánované terasy o rozlohe 6 m2, 14 m2, 24 m2, 27 m2 alebo 42 m2. Ku každému bytu patrí aj pivnica, ktorá je umiestnená na prízemí bytového domu. Pred bytovým domom je plánovaná aj výstavba parkoviska pre majiteľov bytov. Spolu s každým bytom sa predáva aj 1 parkovacie miesto na tomto parkovisku. Možnosť dokúpenia viacerých parkovacích miest po 4500€ bez DPH.

 

V bytovom dome je momentálne voľných 8 2-izbových bytových jednotiek, pričom šesť sa ich nachádza na prvom poschodí a dve na druhom poschodí. K dispozícii sú aj 2 3-izbové bytové jednotky, pričom jedna z nich sa nachádza na prvom poschodí a druhá na druhom poschodí. Rozloha bytov je od 51 m2 do 78 m2 plus terasa. Dispozične sú tieto byty riešené spojenou kuchyňou s obývačkou, samostatnou izbou (prípadne dvoma samostatnými izbami), sociálnym zariadením a vstupnou chodbou. Spojením dvoch 2-izbových bytov tak môže vzniknúť jeden veľký 3-izbový byt, prípadne 4-izbový byt s dvoma terasami a dvoma parkovacími miestami.

 

Spôsob kúrenia: samostatné elektrické podlahové (nízke náklady na montáž a mesačnú prevádzku).

 

Byty sa predávajú v stave holobytu - v cene sú potery, omietky so základným bielym náterom, bez omietky v kúpeľniach, okná, elektroinštalácia - elektrorozvádzač so zapojenými ističmi a rozvodmi káblov do krabičiek (vrátane vypínačov a zásuviek), prívody vody a kanalizácie do kuchyne a kúpeľne ukončené zátkami. Všetky aktuálne voľné bytové jednotky vrátane rozlohy (bytu a terasy) a ceny pred zľavou nájdete vo fotografiách tohto inzerátu.

 

Cena dohodou. POZOR! IBA TENTO MESIAC ZĽAVA 25% Z CENY BYTU uvedenej vo fotografiách inzerátu!

 

Obec Mlynčeky ponúka základnú občiansku vybavenosť: základnú a materskú školu, dve predajne potravín, poštu, pohostinstvo a bistro s poskytovaním stravovania. V obci je možné aj športové vyžitie: lyžiarsky vlek, tri futbalové družstvá, dobrovoľný hasičský zbor a posilňovňa.

 

Pre viac informácií kontaktujte Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.

 

 

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

 

 

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Mlynčeky

Stav novostavba

Forma vlastníctva osobné

Úžitková plocha 51-75

Balkón / loogia áno

Pivnica áno

Poschodie prvé, druhé

Výťah áno

Spôsob vykurovania samostatné elektrické

Počet parkovacích miest 1


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM