Moje obhliadky (0)

Na investíciu pozemok pre výstavbu rodinných domov v mestskej časti Popradu

ID ponuky: 771

Poprad, Poprad, Matejovcecena dohodou

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj rozsiahly pozemok pre výstavbu 36 samostatne stojacich rodinných domov v Poprade-časť Matejovce. Lokalita je podľa územného plánu mesta Poprad určená na výstavbu samostatne stojacich rodinných domov s max. 2 nadzemnými podlažiami + podkrovím, výškou max. 12m nad pôvodným terénom, indexom zastavanosti 35%, indexom zelene 45%. Možnosť napojenia na všetky inžinierske siete v dosahu. Jedná sa o mierne svahovitý, slnečný pozemok s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry. Cena dohodou. Predaj možný len vcelku. Plocha pre výstavbu rodinných domov je  22374 m2 + komunikácia a príslušenstvo 8772 m2 = výmera pozemku celkom 31146 m2.   

Pre viac informácií ma prosím kontaktujte: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Matejovce

Forma vlastníctva osobné

Výmera pozemku celkom (m2) 31146

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM