Moje obhliadky (0)

Kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt v Kežmarku

ID ponuky: 777-i

Kežmarok, Kežmarok159 999.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj dva kompletne zrekonštruované 4-izbové byty v Kežmarku. Každý byt pozostáva z troch izieb, kuchyne spojenej s obývačkou, kúpeľne a toalety. Pri niektorých izbách sú šatníky/sklady/kúpeľne so schovaným vodovodom a kanalizáciou. Byty sú na LV vedené ako rodinný dom, nakoľko rodinný dom pozostáva z dvoch samostatných 4-izbových bytov. Na LV je možné rozdeliť rodinný dom na 2 samostatné byty, pričom každý byt môže mať iného majiteľa. Celková výmera pozemku je 460 m2, z toho zastavaná plocha domu je 121 m2. Podlahová plocha 1NP a 2NP je spolu 161 m2. Dom bol skolaudovaný približne v roku 1955, pričom takmer kompletná rekonštrukcia prebehla v roku 2016 - zateplenie stien 15 cm polystyrénom, fúkaná izolácia pod strechou, rozvody vody, kanalizácie, elektriny, omietky, podlahy, kúpeľne, príprava na vodu a kanál na viacerých miestach pre prípad prevádzky/kuchyne/ďalšej kúpeľne a pod. Byty majú eurookná s 3-sklom. Dom je napojený na elektrinu (momentálne jeden elektromer, príprava na 2 elektromery), vodovod aj kanalizáciu. Vodomer sa nachádza v pivnici, sú tu pripravené podružné merače studenej a teplej vody pre každý byt samostatne. Plynovod sa nachádza na hranici pozemku, je možné ho zaviesť. Kúrenie je zabezpečené cez infrapanely (vydávajú teplo za pomoci halogénového alebo infračerveného žiariča), čo predstavuje úspornejšiu technológiu oproti klasickým elektrickým radiátorom. Obidva byty majú prípravu na rekuperáciu s možnosťou osadenia jednej rekuperačnej jednotky pre celý dom alebo samostatných pre každý byt. Každý byt sa predáva v takom stave, ako ho vidíte na fotografiách. V exteriéri je nové oplotenie, parkovacie miesta zo zámkovej dlažby. Byty sú k dispozícii ihneď. Cena jedného 4-izbového bytu je 159.999,- eur. Možnosť kúpy celého rodinného domu za 319.999,- eur. 

 

Viac info a obhliadky: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Balkón / loogia áno

Pivnica áno

Počet poschodí 2

Konštrukcia bytu tehla, kváder

Rok poslednej rekonštrukcie 2016

Zateplenie budovy áno

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka na hranici pozemku

Vodovodná prípojka áno


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM