Moje obhliadky (0)

EXKLUZÍVNE-Na prenájom zariadený 1-izbový byt v Poprade - blízko OC Max

ID ponuky: 027

Poprad, Poprad450.00 €/mesiac

Dátum obhliadky

Typ: Prenájom

EXKLUZÍVNE-Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt na ulici Pavlovova v Poprade. Celková podlahová plocha bytu je 41 m2. Byt sa nachádza na 2. poschodí z celkového počtu 8. V bytovom dome sa nachádza nový moderný výťah. Byt sa prenajíma v takom stave, ako ho môžete vidieť na fotografiách. Byt je k dispozícii ihneď. Byt je vhodný pre max. 2 dospelé osoby. Domáce zvieratá povolené nie sú. Pred bytovým domom sa nachádza verejné parkovisko, ktoré kapacitne postačuje pre celé bezprostredné okolie. K bytu prislúcha pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu, do ktorej sa pohodlne zmestí bicykel či elektrická kolobežka. Minimálna doba prenájmu je 1 rok. V okolí sa nachádza zábavno-obchodné centrum MAX, potraviny, reštaurácia, kaviareň, kaderníctvo, holičstvo a mnoho ďalšieho. Cena: 450,- eur/mesiac/vrátane energií. V cene za energie nie je zahrnutý poplatok za internet a televíziu. Nájomné sa platí jeden mesiac dopredu. Pri podpise zmluvy je potrebné zaplatiť depozit vo výške dvojmesačného nájomného bez energií. 

 

Viac info a obhliadky: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie.

 

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

 

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Celková podlahová plocha (m2) 41

Balkón / loogia nie

Pivnica áno

Poschodie 2

Počet poschodí 8

Výťah áno

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno


Otázka na makléra

Mgr. Jana Mišurdová

Mgr. Jana Mišurdová

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM