Moje obhliadky (0)

EXKLUZÍVNE-Na predaj rodinný dom v obci Šarišské Jastrabie

ID ponuky: 809

Stará Ľubovňa, Šarišské Jastrabie, Šarišské Jastrabie35 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj útulný rodinný dom, ktorý sa nachádza v pokojnej obci Šarišské Jastrabie. Táto obec je vzdialená len 20 minút cesty autom od okresného mesta Stará Ľubovňa. Dom pozostáva z obývačky, spálne, kuchyne, jedálne a toalety s kúpeľňou. Celková podlahová plocha domu je 100 m2, pričom celý pozemok má rozlohu až 706 m2. Dom sa predáva kompletne zariadený, takže Vám odpadne množstvo času s ťažkým a zdĺhavým sťahovaním. Na pozemku sa nachádza plechová garáž, ktorá Vám poslúži na úschovu bicyklov, kočíka prípadne rôzneho náradia. Kúrenie je riešené prostredníctvom kachlovej pece cez tuhé palivo. Domček sa nachádza na konci dediny, takže si tam vychutnáte dokonalý pokoj a relax. Dom je možné využiť ako víkendové sídlo, chalupu, letné sídlo, ale aj na celoročné bývanie. Tento dom ponúka dokonalé miesto na útek od každodenných starostí. Vychutnajte si víkend plný slnka, ticha, ničnerobenia a večernej grilovačky v kruhu Vašich najbližších. 

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem o obhliadku neváhajte ma kontaktovať: Pavol Babiak, RSc., 0905 924 303, pavolbabiak@gmail.com

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Predmetná nehnuteľnosť sa nedá financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru.


Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.


Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Ulica Šarišské Jastrabie

Stav pôvodný stav

Forma vlastníctva osobné

Celková podlahová plocha (m2) 100

Výmera pozemku celkom (m2) 706

Balkón / loogia nie

Pivnica nie

Zateplenie budovy nie

Spôsob vykurovania tuhé palivo

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka nie

Vodovodná prípojka áno

Hlavná cesta áno

Možnosti využitia víkendový dom, dom na celoročné bývanie


Otázka na makléra

Pavol Babiak, RSc.

Pavol Babiak, RSc.

0905924303

pavolbabiak@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM