Moje obhliadky (0)

EXKLUZÍVNE-Na predaj rodinný dom so záhradným domčekom v Kežmarku

ID ponuky: 769

Kežmarok, Kežmarok195 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj 2-poschodový rodinný dom so záhradným domčekom v meste Kežmarok. Z prvého poschodia je vytvorený 2-izbový byt, ktorý pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, spálne, kuchyne a kúpeľne spojenej s toaletou. Na druhom poschodí sa nachádza 3-izbový byt, ktorý pozostáva z kuchyne, obývačky, spálne, detskej izby a kúpeľne s toaletou. Celková rozloha pozemku je 556 m2. Na rovinatom pozemku sa okrem 2-poschodového rodinného domu s garážou nachádza aj väčší záhradný domček a 2 malé skladíky, ktoré je možné využiť ako dielňu, úschovňu dreva, náradia, bicyklov a pod. Rodinný dom sa predáva zväčša zariadený, takže Vám odpadne množstvo času s ťažkým a zdĺhavým sťahovaním. Rodinný dom aj záhradný domček je napojený na všetky inžinierske siete. Celý rodinný dom je zaizolovaný proti vode nopovou fóliou. Dom prešiel v roku 2005-2007 rozsiahlou rekonštrukciou: nové rozvody, omietky osekané do tehly a natiahnuté nové omietky, v niektorých miestnostiach znížený sadrokartónový strop. Pod celým rodinným domom sa nachádza kotolňa, práčovňa a ďalšie miestnosti, ktoré je možné využiť ako pivnice. Vykurovanie je možné 2-ročným kotlom na tuhé palivá alebo plynovým kotlom. Prevádzkové náklady pre dve rodiny sú cca. 70€/mesiac + cca. 200€/rok za drevo na kúrenie. Pred garážou je zastrešené garážové státie, takže Vaše automobily ostanú v bezpečí pred vonkajšími vplyvmi počasia. Rodinný dom je určený pre veľkú rodinu s deťmi a domácimi zvieratami, prípadne pre rodinu, v ktorej žijú viaceré generácie. Rodinný dom je tiež možné využiť ako investíciu, pričom na jednom poschodí môžete bývať a ďalšie poschodie a záhradný domček môžete prenajímať a budete tak mať zabezpečený pravidelný príjem z prenájmu. Cena: 195.000,-eur, pri serióznom jednaní možná dohoda na cene. 

Ak máte záujem o viac informácií alebo obhliadku, volajte: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

 

Stav čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva osobné

Výmera pozemku celkom (m2) 556

Pivnica áno

Počet poschodí 2

Počet izieb 6

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno

Záhradný domček áno

Dielňa áno

Garáž áno


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM