Moje obhliadky (0)

EXKLUZÍVNE! Byty v NOVOSTAVBE v centre mesta Kežmarok hotové v lete 2019

ID ponuky: 678

Kežmarok, Kežmarok, Hlavné námestie1 200.00 €/m2

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Na Hlavnom námestí v historickom centre Kežmarku práve prebieha prístavba a nadstavba existujúcej budovy s plánovaným dokončením v lete roku 2019. Podľa projektovej dokumentácie sú k dispozícii na predaj dvojizbové byty s rozlohou od 37,15 m2. Byty sú riešené dvomi spôsobmi: kuchyňa spojená s obývacou izbou a samostatná spálňa, alebo kuchyňa a dve samostatné izby. Niektoré byty majú k dispozícii balkón, ktorý je prístupný z oboch izieb a má dostatočnú výmeru. Každý byt disponuje priestranou vstupnou chodbou, kde je dostatok miesta na vytvorenie úložného priestoru. Niektoré byty majú zakreslený aj samostatný šatník. Keďže je projekt vo fáze výstavby, stále je tu možnosť malej dispozičnej úpravy a tak spojením dvoch bytov môžeme získať napríklad dvojgeneračný štvorizbový byt s dvomi kúpeľňami.

Byty sa predávajú v stave holobytu - v cene sú bezpečnostné vchodové dvere a okná, podlahové kúrenie s vlastným plynovým kotlom umiestneným v kúpeľni, elektroinštalácia - elektrorozvádzač so zapojenými ističmi a rozvodmi do krabičiek (bez vypínačov a zásuviek), prívod 380V do kuchyne pre varnú dosku, prívody teplej+studenej vody a kanalizácie do kuchyne a kúpeľne ukončené zátkami, poter a omietky s prvým bielym náterom.

Nový vlastník si zabezpečí podľa vlastného vkusu len maľovanie, podlahovú krytinu (plávajúcu podlahu, vinyl, dlažbu a pod.), zárubne s interiérovými dverami, kúpeľňu (sanitu, obklady) a samozrejme nábytok a kuchynskú linku. Priložené vizualizácie bytov sú na inšpiráciu, investor stavby neuvažuje nad možnosťou zakúpenia bytu v štandarde. Cena za m2 bytu je 1.200,- Eur bez DPH. K bytu bude možnosť zakúpiť si garážové státie v cene 10.000,- Eur bez DPH na prízemí bytového domu. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Jednotlivé výmery a ceny bytov nájdete medzi obrázkami.

Pre viac informácií a rezerváciu kontaktujte: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

Ulica Hlavné námestie

Stav developerský projekt

Forma vlastníctva firemné

Garáž áno

Rok výstavby 2018-2019

Počet parkovacích miest v garáži 10


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM