Moje obhliadky (0)

EXKLUZÍVNE: 3-izbový byt v novostavbe na Hlavnom námestí v Kežmarku

ID ponuky: 678-3

Kežmarok, Kežmarok, Hlavné námestie116 667.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame na predaj posledné tri práve dokončené byty s rozlohou od 105 do 110 m2 na Hlavnom námestí v historickom centre Kežmarku. Byty sa nachádzajú jeden na 2 NP, druhý 3 NP a posledný v podkroví. Ide o prístavbu (novostavbu) k existujúcej budove. Byty sú riešené dvomi spôsobmi: kuchyňa spojená s obývacou izbou a samostatná spálňa, alebo kuchyňa a samostatné izby. Niektoré byty majú k dispozícii balkón, ktorý je prístupný z oboch izieb, má dostatočnú výmeru a výhľad na Kežmarok a práve budovanú novostavbu wellness hotela Hviezdoslav ****. Každý byt disponuje vstupnou chodbou, kde je dostatok miesta na vytvorenie úložného priestoru. Niektoré byty majú aj samostatný šatník. 

Byty sa predávajú v stave holobytu - v cene sú vchodové dvere a okná, podlahové kúrenie s vlastným plynovým kotlom umiestneným v kúpeľni, podomietkový WC splachovací systém, elektroinštalácia - elektrorozvádzač so zapojenými ističmi a rozvodmi káblov do krabičiek (vrátane vypínačov a zásuviek), prívod 380V do kuchyne pre varnú dosku, prívody teplej+studenej vody a kanalizácie do kuchyne a kúpeľne ukončené zátkami, poter a omietky s prvým bielym náterom.

Nový vlastník si zabezpečí podľa vlastného vkusu len maľovanie, podlahovú krytinu (plávajúcu podlahu, vinyl, dlažbu a pod.), zárubne s interiérovými dverami, kúpeľňu (sanitu, obklady) a samozrejme nábytok a kuchynskú linku. Priložené vizualizácie bytov sú na inšpiráciu, investor stavby neuvažuje nad možnosťou zakúpenia bytu v štandarde. Cena bytov na druhom a treťom NP je 1200,- € za 1 m2. Cena bytu v podkroví je za 1 m2 bytu 1.200,- Eur bez DPH a 1m2 balkónu je 800,- Eur bez DPH. K bytu bude možnosť zakúpiť si garážové státie v cene 10.000,- Eur bez DPH na prízemí bytového domu. Cena 3- izbové bytu je 116667,- Eur bez DPH. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Jednotlivé výmery a ceny bytov nájdete medzi obrázkami.

Pre viac informácií a rezerváciu kontaktujte: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

Ulica Hlavné námestie

Stav novostavba

Forma vlastníctva firemné

Úžitková plocha 105

Celková podlahová plocha (m2) 105

Výmera 105

Poschodie 3

Počet poschodí 3

Rok kolaudácie 2019


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM