Moje obhliadky (0)

EXKLUZÍVNE - Na predaj 3-izbový byt s balkónom a pivnicou na sídlisku Juh 3 v Poprade

ID ponuky: 017

Poprad, Poprad156 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

EXKLUZÍVNE - Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s balkónom a pivnicou v Poprade - sídlisko Juh 3. Byt sa nachádza na 1. poschodí 13-podlažnej budovy s výťahom. Celková podlahová plocha bytu je 76 m2 + 4 m2 má loggia. Byt je v pôvodnom stave (menené boli iba nové plastové okná) a predáva sa nezariadený, takže sa nemusíte trápiť vypratávaním starého nábytku, ale môžete sa ihneď pustiť do rekonštrukcie. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, spálne, detskej izby, kuchyne, kúpeľne a toalety. Byt je napojený na inžinierske siete, ktorými sú plynovod, vodovod, elektrina a kanalizácia. Z balkóna je výhľad na Vysoké Tatry. Spoločné priestory v bytovom dome boli nedávno rekonštruované. V bytovom dome sa nachádzajú bezproblémoví susedia. V okolí sa nachádza nákupné centrum, základná škola s materskou školou, potraviny, detské a futbalové ihrisko, kaviareň, kaderníctvo a mnoho ďalšieho. Verejné parkovisko sa nachádza priamo pred bytovým domom. Byt je neobývaný a kúpou je ihneď voľný. Virtuálnu obhliadku si môžete pozrieť tu: https://livetour.istaging.com/716559df-912c-4fec-99ec-07c917bbd17a. Cena: 156.000,- eur. Pre viac informácií a obhliadky ma kontaktujte: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

 

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

 

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav pôvodný stav

Forma vlastníctva osobné

Celková podlahová plocha (m2) 76

Balkón / loogia áno

Pivnica áno

Poschodie 1

Počet poschodí 13

Výťah áno, 2x

Počet izieb 3

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno

Počet spálni 2

Súčasné využitie neobývaný


Otázka na makléra

Mgr. Jana Mišurdová

Mgr. Jana Mišurdová

0907862139

recomp.poprad@gmail.com

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM