Moje obhliadky (0)

EXKLUZÍVNE - 3-izbový byt v KK, sídlisko Juh

ID ponuky: 792

Kežmarok, Kežmarok118 000.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

EXKLUZÍVNE-Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v meste Kežmarok - sídlisko Juh. Byt sa nachádza na 5. poschodí z celkového počtu poschodí 8. Celková podlahová plocha bytu je 69,94 m2. Dispozične byt pozostáva z predsiene, obývačky, spálne, detskej izby, kuchyne, toalety a kúpeľne. K bytu prislúcha pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu. Byt je napojený na všetky inžinierske siete (vodovod, kanalizácia, elektrina a plynovod). Cena: 118.000,- eur. Pre viac informácií ma kontaktujte: 0918 606 438, recomp@recomp.sk

 

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.

 

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

 

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav pôvodný stav

Forma vlastníctva osobné

Celková podlahová plocha (m2) 69,94

Pivnica áno

Poschodie 5

Počet poschodí 8

Elektrická prípojka áno

Kanalizačná prípojka áno

Plynová prípojka áno

Vodovodná prípojka áno


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM