Moje obhliadky (0)

4-izbový byt v novostavbe s terasou/záhradou a parkovacím miestom

ID ponuky: 793-1

Kežmarok, Slovenská Ves199 999.00 €

Dátum obhliadky

Typ: Predaj

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt č. 1 v novostavbe domu v Slovenskej Vsi, okres Kežmarok. V dome sa nachádzajú len 3 byty, na predaj ostávajú už len 2 byty. Každý byt je samostatne evidovaný na liste vlastníctva, takže ho vieme financovať aj hypotekárnym úverom. Predmetný byt č. 1 má obytnú plochu 106,27 m2 + vlastnú záhradku/terasu o výmere 132 m2, ktorá je prístupná z prednej aj zo zadnej strany bytu (z technickej miestnosti). V cene bytu je zahrnuté aj 1 parkovacie miesto, možnosť kúpy aj ďalšieho parkovacieho miesta. 

Byt dispozične pozostáva zo zádveria, chodby, WC, kúpeľne, technickej miestnosti, modernej obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou a 3 samostatne prístupných (nepriechodných) spální. 

Byt už je postavený v stave holodomu s omietkami a potermi, kde interiér dostáva priestor na Vašu originalitu, voľnosť a jedinečnosť. Pri výstavbe bol kladený dôraz na každý detail a preto boli pri výstavbe použité moderné technológie a kvalitné materiály. Rozvody elektriny, vody, kanalizácie, podlahového kúrenia, plynu (vrátane kondenzačného kotla), príprava na optiku a anténu/satelit sú samozrejmosťou. Kompletná 180 mm zateplená fasáda domu a zámková dlažba je taktiež realizovaná v cene holodomu.  

Byty sú samostatne napojené na všetky inžinierske siete (elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia - príprava, do vybudovania kanalizácie v obci sú pred každým bytom osadené septiky). Všetky okná a dvere na terasu sú plastové. Pod zateplením sú pripravené boxy na osadenie vonkajších žalúzií. Vchodové dvere sú hliník-plast.  

Cena v stave holodomu: 199.000,- eur. Možnosť dohody na dokončení bytu podľa požiadaviek kupujúceho.

Slovenská Ves patrí do regiónu Horný Spiš. Rozprestiera sa v nadmorskej výške 650 metrov a má vyše 1800 obyvateľov. V rámci vybavenia je v obci k dispozícii: Pošta s Poštovou bankou, zdravotné stredisko (všeobecný lekár pre dospelých, zubní lekári), autoservisy, predajne potravín a drobného tovaru, základná škola s materskou školou, školská jedáleň, hasičská zbrojnica, športoviská (ihriská a multifunkčné ihrisko), cukráreň, reštaurácia, pohostinstvo.

Pre viac informácií kontaktujte Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.

Stav novostavba

Forma vlastníctva osobné

Celková podlahová plocha (m2) 106,27

Výmera pozemku celkom (m2) 132

Poschodie 1

Počet poschodí 2

Konštrukcia bytu ytong 300mm

Rok kolaudácie 2023

Zateplenie budovy 180 mm polystyrén

Spôsob vykurovania vlastným kondenzačným kotlom

Zdroj tepla plyn

Počet izieb 4


Otázka na makléra

Mgr. Pavol Lojek

Mgr. Pavol Lojek

0918606438

recomp@recomp.sk

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM