2-izbový bytík s ďalším priestorom na spanie nad kúpeľňou, Spišská Belá
ID ponuky: 804
Kežmarok, Spišská Belá
Typ: Predaj
Ponúkame na predaj 2-izbový byt so samostatným vchodom, nachádzajúci sa na prízemí prístavby polyfunkčného objektu, skolaudovaného v roku 2016 (ide v podstate o novostavbu). Nachádza sa v širšom centre Spišskej Belej. V byte sa nachádza predsieň, kuchyňa s obývačkou a priestorom na spanie nad kúpeľňou a jedna samostatná spálňa.
Byt má výmeru 33,56 m2 + priestor nad kúpeľňou (priestor na spanie / odkladanie) 3mx1,8m = 5,4m2 . T.j. spolu 38,96m2.
Viac informácií a obhliadky: Mgr. Pavol Lojek, 0918 606 438, recomp@recomp.sk
Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista. Ponúkame aj možnosť financovania formou nájmu a budúcej kúpnej zmluvy v prípade, že potrebujete čas na prípravu príjmu akceptovateľného bankou.
Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.
Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.
Stav novostavba
Forma vlastníctva osobné
Celková podlahová plocha (m2) 34
Balkón / loogia nie
Počet poschodí 2
Rok kolaudácie 2016
Zateplenie budovy áno
Otázka na makléra
